ART / Lithographs / Silkscreen 11482550
nr 1148 2550
SILKSCREEN
Ann-Margret Olson, signed and numbered 61/220, subject: 35x30,
Ann-Margret Olson, signerad och numrerad 61/220, motivet: 35x30
SEK 300
Monday December 4 2017
at 19:57:06
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr